We Rule

We Rule dla iPhone

Farmville na iPhone

We Rule to darmowa gra, w której musisz zadbać o plony swej ziemi, aby zbudować potężne królestwo. Jeśli znasz grę Farmville z Facebook, to poczujesz się jak w domu.W We Rule nie jesteś po prostu rolnikiem jak w Farmville. Tutaj jesteś władcą... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prosty i intucyjny interfejs
  • Wciągająca tak jak Farmville
  • Powiedomienia push o gotowych do zbioru plonach
  • Działa przez WiFi, EDGE i 3G

Wady

  • Potrzebuje szybkiego połączenia z Internetem

Bardzo dobry
8

We Rule to darmowa gra, w której musisz zadbać o plony swej ziemi, aby zbudować potężne królestwo. Jeśli znasz grę Farmville z Facebook, to poczujesz się jak w domu.

W We Rule nie jesteś po prostu rolnikiem jak w Farmville. Tutaj jesteś władcą swojej krainy. Oczywiście aby doprowadzić ją do bogactwa musisz zakasać rękawy i natrudzić się na roli. Ziemniaki, fasola, cebula czy truskawki same się nie zasadzą i nie zbiorą. Musisz zrobić to sam i o odpowiedniej porze. Produkcja różnych roślin trwa odmienną ilość czasu, dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Aby odnieść sukces w rolniczym świecie We Rule nie trzeba skoczyć Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Zasady są proste. Trzeba jak najwięcej siać i jak najczęściej zbierać aby zarabiać pieniądze i zdobywać punkty doświadczenia. Dla urozmaicenia mamy również możliwość wybudowania różnego rodzaju zakładów rzemieślniczych. Powinniśmy również odwiedzać przyjaciół i zamawiać u nich pewne produkty, dzięki czemu będziemy mogli rozwijać się szybciej.

W We Rule kody nie są potrzebne, ale energia magiczna zwana "mojo" owszem. Dzięki niej nasz plon dojrzeje błyskawicznie a robotnicy uwiną się z pracą w parę sekund. Kiedy awansujemy na kolejny poziom dostajemy kilka jednostek mojo. Resztę możemy, ale nie musimy, kupić w sklepie. We Rule jest darmowa ale szybko może doprowadzić Cię do bankructwa jeśli nie masz w pakiecie korzystnej stawki na połączenia internetowe. Gra za każdym razem musi połączyć się z serwerami producenta gry.

We Rule spodoba się przede wszystkim fanom gry Farmville, dostępnej również na iPhone i iPad. Gra niesamowicie wciąga, to jej największa wada i zaleta.

Najczęściej pobierane Strategiczne na iphone

We Rule

Download

We Rule 1.0.5

Opinie użytkowników o We Rule

Sponsorowany×